JXTC Lifestyle Outpost - шаблон joomla Оригами
2015. szeptember 30., szerda 10:15

Patinás tenisz

Írta: 
Értékelés:
(0 szavazat)

Tegnap, sötétedés előtt nem sokkal ért véget városunk legrégebbi, legnagyobb hagyományt birtokló tenisztornája, a XVI. Jenei Trade Kupa. A viadal érdekessége, hogy az egyetlen olyan városi sportesemény, amely a vegyes párosokat hívja salakra.

add

 

Tegnap, sötétedés előtt nem sokkal ért véget városunk legrégebbi, legnagyobb hagyományt birtokló tenisztornája, a XVI. Jenei Trade Kupa. A viadal érdekessége, hogy az egyetlen olyan városi sportesemény, amely a vegyes párosokat hívja salakra.

Ezúttal, kiváló napsütésben éppen tíz duó mérlegelte pillanatnyi formáját. Csoportokban, körmérkőzéses rendszerben vívták csatáikat először a párok, majd a legjobbak a négy között döntötték el egymást között a helyezések sorsát.


A kupa végeredménye:
1. Misalek Kata - Maráczi Gergő
2. Nagy Mariann - Kis Sándor
3. Veninger Edit - Frei János
4. Szalai Péter - Szalai Péterné

Megjelent: 2121 alkalommal